BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Říjen 2008

Podzimní malování

27. října 2008 v 17:46 | Jíťa |  Focení - Příroda
Tak se zase jednou jdu pochlubit se svými vlastnoručně udělanými fotkami, tentokrát z krásné podzimní přírody...Snít... doufat... žít...

3. října 2008 v 18:57 | Jíťa |  Moje kecy
Měsíc. Už pět let a a 34 dní chodím do vzdělávacího ústavu gymnaziálního stupně jménem škola. Ale ten poslední měsíc by se dal jedním sloven označit za KRITICKÝ. Nepřeháním. Jasně - jindy to taky není zrovna růžové, přinutit se po dvou měsících nicnedělání něco dělat a v lepším případě se začít učit - ale letos... Vymatláno, vyflusáno, bez energie, nálady asoustředěnosti.
Včera jsem se ale kousla a vzepřela se tomuto špatnému stavu mysli a těla. Zkráceně - řekla jsem si, že ty vzorečky z chemie prostě napíšu, ať se děje co chce, ať si padají laviny, hurikány fičí, tornáda rotují a bouřky bouří, já to prostě dám! Před hodinou vládl menší chaos, protože se pár lidiček dožadlovalo rychlého a snadno pochopitelného vysvětlení podvojných a potrojných solí, ale to mě právě ještě víc nakoplo k tomu to napsat, když jim to tam celou velkou přestávku vysvětluju jak ten největší chemický chemik.
A teď nevím. Test ušel, problém nenastal, oxidační čísla seděla.
Že by?! :o) Po dvou jaksi nevydařených písemkách podobného typu? Konečně?! Doufejme...
Cromwell kdysi řekl: ,,Není dobrý ten, kdo se nezlepšuje." Zkuste se nad tím taky trošku zamyslet...
Vaše už konečně správně nakopnutá Jíťa :-)