BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 6 ...jak ten čas letí!

28. října 2010 v 19:41 | Jíťa |  Život maturanta
(I like it - Enrique Iglesias. Z týhle písničky už blázním, je skvělá! :) )

JAK TEN ČAS LETÍ!
Ahoj, mí milí čtenáři, které ještě nepřestalo bavit číst moje šílené články! :)
Říkáte si, co mě vedlo k takovému nadpisu? Víte, já tuhle větu v mysli vyslovuju každý rok vždy touhle dobou. Pokaždé totiž, když nastane tento čas, zestárnu. Číslo mého věku se o 1 zvětší. Ano, přátelé, tušíte správně: dnes je ten den. Dnes nastane ta chvíle. Dnes zestárnu. Dnes mám narozeniny...
Vždycky si sednu v pokojíčku na zem, opřu se o futra, po očku sleduju hodiny visící naproti a přemítám, co se za uplynulý rok stalo. Přemýšlím, co se povedlo, co ne, vzpomínám, koho jsem potkala, co mě potěšilo, co jsem zažila... Vždycky to tak dělám. Ale dnes to tak nebude. Ještě pořád je mi 18. Za 3 minuty bude vše jinak. Leze na mě ona známá kamarádka melancholie. Před očima nemám monitor a klávesnici, ale nejrůznější obrázky: Kestřany, Terezín, Olomouc, silnici, dálnici, Brno... Už jen 2 minuty. Majáles, kamarády. 1 minuta. Závěrečky. Zlatokopové. Šaty. Ještě je mi 18.
A už není. Právě teď přecvakly hodiny na onu minutu, kdy jsem se narodila. Je mně 19 a nevím, co v tomhle dalším roce zažiju. Co mě čeká? Pomoc! :-)

Dovolíte mně si nyní trošku zavzpomínat? Vloni mi bylo hodně špatně. Ráno jsem odjela poslední jízdu v autoškole a šla se učit na závěrečky konající se hned další den. Nedokážu ani popsat, jak mě bolela duše, cítila jsem se jako ve svírající se kazajce... Nakonec jsem zkoušky udělala a dnes už poměrně obstojně jezdím a jsem moc ráda, že řidičák mám - chtěla jsem řídit už odmalička, auta mě zajímala od nejútlešího věku, a na řidičák jsem se celých těch 18 let těšila. Děkuju ti, autoškolo! :-)
Bugatti Veyron
Ale teď zpět do součastnosti. :-) Asi vás zajímá, co jsem dostala, že... No, všechny dárky mě udělaly velkou radost! Mám skvělou budnu na zimu, něco na zub, gumičky do vlasů, ponožky, šampón a skvělej hrníček na všechno možné (momentálně v něm mám čaj)! Ten jsem vám vyfotila u mě v pokoji na stole:
hrneček
(foceno mobilem, není to kdovíjaká kvalita...)

Další věc, o které bych se měla zmínit, je akce ŠATY. Po neuvěřitelné námaze, přemáhání a vypětí všech sil mohu říct, že, podržte se, MÁM ŠATY NA MATURIŤÁK!!! Dobrý, co? :-) Jsou tmavě modrý, trošku antický, ale jsem s nima moc spokojená. Spadl mně hodně velký menhir ze srdce!

Jo jo, je mně fajn. Klid, pohoda, úžasná radost z toho, že Hobit zůstane na Novém Zélandu, a taky z potkání jedné milé osoby; zapomenout nesmím na včerejší fotící procházku po lese.

Mějte se všichni moc hezky, užívejte volno a podzim, a nenechte si ničím a nikým zkazit skvělou náladu, kterou vám tímto přeju! :)

Vaše Jíťa :-) 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarett Clarett | Web | 28. října 2010 v 21:00 | Reagovat

Tak, milá Jíťo, všechno nejlepší k narozeninám!!! Ať se ti daří, jsi zdravá, šťastná a veselá, máš spoustu úžasných nápadů, potkáváš samé úžasné lidi, ať vždycky najdeš oporu v přátelích a rodině a pořád tak krásně fotíš. :) Doufám, že ti příští rok přinese jen samé dobré věci - strašně se těším, až vypukne ta pravá velká mánie jménem Hobit, až budeme zveřejňovat fotky a videa z natáčení. :-D Měj se moc krásně!

2 Jíťa Jíťa | Web | 30. října 2010 v 18:07 | Reagovat

Jé, moc děkuju, Clarett! :) NA Hobita se taky strašně těším, o to víc, že natáčení PP šlo tak nějak kolem mě bez zaznamenání. To budou články - jedna radost! Samé fotky z placu, vyšťourané informace, první trailery... :-)
Ještě jednou moc děkuju! Měj se krásně :-)

3 Kristyn Kristyn | Web | 2. listopadu 2010 v 18:58 | Reagovat

koukni se prosím na můj blog, je nový a nemá skoro žádné návštěvíky:-(

Omlouvám se za reklamu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama