BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 7... stužky a to ostatní

12. listopadu 2010 v 18:21 | Jíťa |  Život maturanta
Máme pátek večer, 17:46 odpoledne. Nevím jak vy, ale já se na páteční odpoledne vždycky strašně těším. Vypadnu ze školy, před sebou víkend (poslední dobou většinou zasvěcený učení), žádné písemky, nemusím sedět v lavici, poslouchat výklad a tvářit se, jak to žeru a že všemu rozumím... Prostě a jednoduše, v pátek odpoledne si jen tak existuju. :-)

Naposledy jsem se tady rozepsala o svých narozkách, ale za tu dobu se stalo poměrně dost zajímavých věcí, o kterých by nebylo od věci popovídat. Tou hlaví a největší akcí byl maturitní stužkovák, který se konal minulý pátek v jednom místním baru, kde se sešla celá naše třída spolu s cca 10 profesory. Bavili jsme se, jedli, popíjeli vše možné, prohlíželi fotky... Později se na nás přišly podívat i jisté existence do naší třídy nepatřící, takže jsem se po delší době potkala s jednou milou osobou a skvěle s ní pofolozofovala o smyslu života, světa a vůbec. ;-) Ač se na můj postužkovací stav doma málem vypisovaly kurzovní sázky, přišla jsem v cca 2:00 ráno naprosto normální, nevožralá a nemotající se, což je docela div, když uvážím, co jsem všechno měla. :-) Ale faktem je, že narozdíl od osatatních jsem se ještě držela dost zkrátka. ;-)
Stužky nosím připnuté na batohu, už je pár lidí obdivovalo. Řeknu vám, že přes všechny ty problémy a hádky při vymýšlení toho, co na nich bude a jak budou barevné, se nám stužky povedly skvěle, jak barevně, tak obsahově!
stuzky
 (ani jedna z těch stužek není naše, jsou tu jen tak pro ilustraci)

A jinak... Učení, písemky, blížící se rodičák, studené prsty, jednou týdně doučuju (příjemné narušení školního stereotypu); občas muzika a brnkání na kytaru, výjimečně televize (TopGear si ale utýct nenechám nikdy), povinná četba, myšlenky na šílené věci... A tak podobně, vždyť to znáte. Dneska jsem byla konečně zkoušená z mé ,,milované" chemie, mám 1! Jupí! :-) Měla jsem z ní hrůzu už skoro 3 měsíce a je to za mou, uf.
Tenhle týden byl obecně dosti nacvaknutý, celkem asi 8 písemek a nějaké to zkoušení k tomu. No jo no, holt rodičák se blíží a profesoři honí známky.

Dneska jsem si po obýváku chodila v šatech a botech na ples, připadala jsem si jak největší exot pod sluncem, ale nic jiného mi nezbývá, musím se v tom naučit existovat. Jo, ples bude asi taky sranda.
Těším se na maturtrička, měly by přijít každou chvílí. V pondělí se přihlašujeme k maturitě. Hm, už je to tu a úniku není. Čj, Aj, M, IVT a nepovinně všší M. Uvidíme, řekl slepý a šel do kina. :-D

Teda, já dneska plácám blbosti... Žádný smysl ten článek nemá, připadá mně to jen jako jakýsi náhodný sled vět, které na sebe nenavazují. Asi jsem přetažená. A nebo mám tvůrčí krizi. No, ať je to jak chce, loučím se s vámi a snad zas někdy příště stvořím něco smysluplného! :-)

Vaše Jíťa :-) 

elektrarna
(foceno večer poblíž Vídně)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ynka Ynka | Web | 7. prosince 2010 v 17:45 | Reagovat

no jo, maturanti to holt nemají vůbec jednoduché... zvlášť když se jako první připravují na státní maturitu, že? ;o)

2 Jíťa Jíťa | Web | 11. prosince 2010 v 10:32 | Reagovat

Pravda, ale zase je potřeba říct, že například ČJ je o dost jednodušší než postaru a celkově je to odlehčenější než dřív. Jde spíš o to, že do poslední chvíle nikdo netuší, co se vlastně má ndělat a jak to bude vypadat... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama