BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Sbohem, 2010!

31. prosince 2010 v 10:58 | Jíťa |  Moje kecy
Už je to tu zas! Silvestr. Další rok za námi a nenávratně pryč. Nevím, jak ten váš, ale ten můj byl docela fajn. Poznala jsem daleké kraje (Terezín, Olomouc, Vídeň), prozkoumala kraje známé (Kestřany), objevila skvělé písničky a interprety (př. Kamil Střihavka - vypisovat všechny nemá smysl, byli bychom tu do zítra a beztak bych na někoho zapomněla), přečetla krásné knížky (Nefertiti - město mrtvých, Malý princ, Proč bychom se netopili, Starci na Aljašce, Silmámilion, Eragon, Hraničářův učeň...), viděla zajímavé filmy (Eragon, Zapomenutý ostrov, Za jasného dne, Piráti z Karibiku 1,2,3, MASH,...), vyfotila pozoruhodné věci, inovoval PC sestavu (tiskárna), vyměnila mobil (můj starý dobrý Alcatel odešel do věčných lovišť), a potkala fajn lidi.

A co vy, jaký byl ten váš rok 2010? Skvělý? Dobrý? Pod psa? Pro kočku? :-)

Přeju vám pohodové prožití Silvestra, spoustu zábavy, jídla, pití, ohňostrojů a do nového roku štěstí, zdraví, naději, víru, odhodlanost a kuráž. Děkuju za návštěvy, komentáře, podporu, pochvalu i kritiku! :-)

Vaše Jíťa a Allarmedar :-) 

NA STOJÁKA - Karel Hynek: Borec. Toto video mně kdysi ukázal kámoš a já se tomu dodneska směju. :-) Neberte to ale prosím jako návod na dnešní dlouhou noc :-D

NA STOJÁKA - Karel Hynek: Jak jsem žehlil. Další scénka plná skvělých hlášek o žehlení a jinách domácích pracech :-)A BIRD LOVES RAY CHARLES - nejen lidi dokážou vytvářet zajímavé taneční kreace ;)


BON JOVI - IT´S MY LIFE - Jedna z mých oblíbených písniček :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 1. ledna 2011 v 11:40 | Reagovat

Rok pod kočku, to zní zajímavě :D První video je super, druhé taky, fakt jsem se pobavila :D

2 Caddy Caddy | Web | 3. ledna 2011 v 17:07 | Reagovat

A BIRD LOVES RAY CHARLES - to mě rozesmálo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama