BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 10... už deset?! :-)

27. prosince 2010 v 12:55 | Jíťa |  Život maturanta
Musím se přiznat, že jsem se pořadového čísla tohoto článku opravdu lekla. :-) Když jsem v září začínala s rubrikou Život maturanta, ani mě nenapadlo, že bych se někdy k takovému číslu dohrabala, spíš jsem si říkala, že stejně za chvíli skončím, protože nebudu mít čas a ani náladu něco psát. A helemese, já tu ještě pořádtučňák :-)jsem, ťukám do klávesnice a věším na blog svoje zážitky z posledního roku na gymplu, ze života, svoje nápady, myšlenky, nadávám, těším se... A baví mě to. ;-)

Tak jak Vánoce a svátky, přátelé? Naježil vám Ježíšek něco hezkýho? Doufám, že ano. U nás proběhl Štědrý den mírně netradičně. Ale opravdu jen mírně. Dopoledne se neslo ve znamení pohádek, muziky a čtení. Odpoledne se taťka rozhodl zabalit dárky, což mu trvalo 2 hodiny, ale nutno podotknouti, že valnou většinu těch dárků tvořily prezenty pro babičku a strejdu. Poté jsme se vydali k babi, dali jsme jí dárky pod palmu, popřáli ji krásný Vánoce a šupajdili domů, kde se mezitím chystalo file. Kosti v krku nikomu zezůstaly vězet, jen já jsem se málem udusila jabkem :-) Poznetek: Nesmát se při jídle. :-D Načež jsme se přesunuli ke stromku, já jsem prodlužovala chvíle napjetí focením za tmy na dlouhý čas se stativem... A pak jsme se jali rozbalovat, kulit oči, smát se...
Chcete vědět, z čeho mám největší radost? Hm, jak tak přemýšlím, docházím k závěru, že to asi ani nejde říct. Fakt, všechny ty dárky jsou skvělé a já jsem za ně vděčná. Svetr, triko, Enigma, Zúěvník Suchého a Šlitra (vivat Semafor!!!), Hobit v anglině (přímo od Harper&Collins UK!), belgické pralinky... 
A s rodinou jsme si dali tiskárnu - Canon Pixima MG5100. Je krásná, elegantní, skvěle tiskne, kopíruje, skenuje... Dneska jsem ji dávala do provozu, instalace polopatická, jednoduchá, zavádění cartridge v pohodě, tisk krásnej, i oboustranej. :-) Takže jsem si vytiskla vzorový testy na VUT a plakáty z Pána Prstenů :-)
No a co je ta netradičnost zmíněná v úvodu? Mamku se mně povedlo vytáhnout prvně v životě na půlnoční. Fakt, je to pravda. Řeknu vám, že to byl docela zážitek a nelituju toho, že jsem tam šla.

Ještě o něčem bych se ráda zmínila. Nevím, nakolik znáte jména jako Ladislav Moulis nebo Antonín Kusbach, ale právě tito mě před lety přivedli k Aljašce, zlatu a drsné kráse severu. Ne, že bych je znala osobně. Přes TV, milí zlatí. Tihle dva pánové i se svými stejnojmennými syny totiž natočili sérii 4 cestopisů S BRÁCHOU NA ALJAŠCE. A právě všechny 4 díly teď odvysílala ČT. Ten poslední jsem viděla poprvé, ale udělal mě radost - příroda, sever a hlavně focení :-) Jo, tak teď už víte, prč jsem amatérský zlatokop a jezdím do Kestřan. :-)

Bohouš - S bráchou na Aljašce
Mějte se moc krásně a užívejte volno!

Vaše Jíťa :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tony Tony | E-mail | 5. ledna 2011 v 17:54 | Reagovat

Ahoj Jito, zdravi te filmovy tata a Aljasky! diky za clanek a zaverecny odstavec. Potesil.

2 Jíťa Jíťa | Web | 7. ledna 2011 v 17:17 | Reagovat

Jejku, to jsem vůbec nečekala, že by se to dostalo až k vám :-) Moc děkuju za komentář a za všechno, co jste za ta léta vytvořili, protože bez vás bych asi Sever "objevovala" o dost obtížněji... Mějte se moc krásně! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama