BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 9... nečas a čerti

17. prosince 2010 v 19:37 | Jíťa |  Život maturanta
(The Caesars - Jerk it out)


Zdravím všechny příchozí! :-)
Promiňte mi to škarohlídství a pesimizmus, ale hned na začátku si chci tak toršku postěžovat na počasí. Respektive na sníh. Je ho - na můj vkus - nějak moc a jediní, kdo z něj jěště mají radost, jsou mrňtata, která s vervou a neutuchajícím zápalem sjíždějí kdejaký kopeček v okolí za jakékoliv sloty. Což o to, zasněžená příroda vypadá zajímavě, ale když jdete ráno do školy, vítr vám neuvěřitelnou rychlostí metá vločky do obličeje, uděláte jeden krok dopředu a dva zpátky, co chvíli vám ujedou nohy, z nosu vám teče jak z děravého okapu a na semaforech se zasekává jeden kamion za druhým, že je fronta až na konec města, tak vám to zas až tak úžasné, romantické, skvělé, rozkošné a já nevímjaké nepřijde.


kiwi
Tolik na začátek o počasí. ;-) Dovolte mně nyní se vrátit do 3. 12., kdy se u nás na gymplu konala každoroční mikulášská šou v podání obou maturitních tříd. Každá třída dělá svůj vlastní program a v nikdy nevypsané soutěži se snaží ,,porazit" tu druhou. Mno, myslím, že se nám to povedlo :-) Ne, vážně, Mikulášův soud s profesory, módní přehlídka (profesoři vyfocení v kabátech při sestě do školy), videa i scénky na sebe docela povedeně navazovaly, technika si až na občasné vrtochy nepostavila hlavu a potlesk nás hřál do uší. :-) Když jsem brzo ráno v mrazu fotila před školou profesory na tu přehlídku, myslela jsem, že mě upadnou prsty... Byl to asi můj nejadrenalinovější a nejmrazivější fotozážitek ;-)
Momentálně ale řešíme ples. Potřebujeme sehnat sponzory na tombolu, udělat vsupenky, nacvičit nástup a předtančení... Já se nebojím. Já se děsím. Když k tomu připočtu můj ne zrovna optimistický přístup k podobným akcím, vstávají mi všechny vlasy a chlupy vzhůru. 8)
Příští týden se učíme jen první 2 dny, ve středu je volejbal mezi maturantamy a profesorama, tak budu fotit (volejbal mám sice ráda, ale kdovíjaký expert na něj nejsem), už se těším. ;-) A pak budou Vánoce, volno, klid, pohoda a pohádky střídané s pilným vypracováváním maturitních otázek :-) Musím na to prostě sednout a udělat co nejvíc práce, jinak to nejde.

Strašně se těším na S čerty nejsou žerty. Nevím jak vy, ale já tuhle pohádku zbžňuju - už pro ty skvělé hlášky:
,,Spadlo ti to! Seber to!"
,,Je to rebel!!!"
,,Je třeba přivést k nám do pekla Dorotu Máchalovou." 
,,Osmý řádek vlevo dole." - ,,Vidím." - ,,Osmý řádek vlevo dole." - ,,Říkám, že vidím! Kouknu a vidím!" - ,,To je tady...." (tohle jsme dali i do našeho mikulášování)
,,Tatínek vám vyhlásí válku!"

A taky se moc těším na dnešní TopGear - Botswana special. Kdysi jem ho viděla na internetu v originále a řeknu vám, je to mazec :-) Jukněte se, PrimaCOOL, 20:15 :-)

Mám dotaz: Jak jste na tom s dárkama? :-) Já mám už všechno buď sehnané nebo vymyšlené, což je, myslím, stav velmi útěšný. Na to, že jsem Vánoce celou dobu neřešila, musím přiznat, že mě napadly dost dobré nápady: knížka, CD, čaj, něco ručně, něco koupené... :-)

No nic, nebudu vás už nudit mými bláboly. Mějte se krásně, užívejte víkend a nebojte se - já se zase přihlásím! :-)
Vaše Jíťa :o)

P.S.: Tady máte ještě plakát na Zapomeutý ostrov - film, o kterém si můžete něco přečíst v minulémŽivotě maturanta :-)
Zapomenutý ostrov
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 19. prosince 2010 v 11:58 | Reagovat

1. super písnička, taková pohodová.
2. Jéé, já se cítím tak stará. Kde jsou ty časy co jsem se taky děsila plesu? Ještě asi dva dny před plesem jsem si byla jistá, že tam nejdu...a pak mě spolužáci přemluvili. A nějak jsem to přežila. Neboj, určitě to zvládneš a pak se tomu budeš smát jako já :)

2 Jíťa Jíťa | Web | 19. prosince 2010 v 12:05 | Reagovat

No to víš, že doufám, že se tomu pak budeme všichni jenom smát a vzpomínat, kdo se jak zřídil, kdo slítnul, kdo se polil... :-)

3 Clarett Clarett | Web | 19. prosince 2010 v 12:44 | Reagovat

Milá Jíťo, ještě tě chci upozornit, že u článku "Zimní dny" (s mými fotkami) přibyly další snímky. Předtím se mi totiž vybily VŠECHNY baterky, takže jsem to nemohla nahrát do počítače. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama