BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 11... ach ten ples...

7. ledna 2011 v 18:42 | Jíťa |  Život maturanta
(Backstreetboys - Everybody)

Ne, přátelé, jestli čekáte, že si na následujícéch řádcích budu vylévat zlost, žal a světabol, tak se parádně pletete! Já mám totiž poměrně velký důvod k radosti - a kdyby jen jeden :-)
Jak už nadpis napovídá, řeč bude o maturplese. Kdo mé články čtete, tak asi víte, že z něj mám spíš hrůzu a raději bych se někam zašila (či spíše jela obhlédnout rajón na VUT - FIT má totiž zrovna 14. ledgoldpannerna otevřené dveře, to je k vzteku!). Ale - POZOR - já se začínám těšit! :-) Vážně! Momentálně nás nejvíc zaměstnává vytvoření nástupu na scénu, ale pomaloučku polehoučku se ta naše sestava začíná formovat, kluci sestříhali dost dobré skladby, choreografie je nenáročná a vcelku dobře zapamatovatelná... Co víc si přát? Jen si to teď ještě musím všechno zkusit doma v šatech a podpatkách (čili v plné polní), abych pak moc necivěla.
Musím říct, že mě to trdlování v tělocvičně baví. Ano, mě, kterou by normálně na nějakou zábavu nebo snad ples nedostal nikdo ani tunou TNT, mě, která by si radši nazula holínky, odjela na Otavu a rejžovala, mě, kterou poměrně dost štve, že kvůli téhle akci neuvidí TopGear a nepodívá se na VUT FIT a nepřečte další kousek z Terryho Pratchetta, mě - introverta! - to baví! Tak tomu se říká paradox, pánové...

A až budu mít v šatech tajný kapsy, tak to mě to teprv chytne! ;-) (Vysvětlení - nesnáším kabelky a přesto si u sebe potřebuju nechat mobil a peníze. Jak na to, řeknete si. Jednoduše - moje chytré šaty totiž umožňují nenápadné všití 2 kapes na místa, kde by je nikdo nehledal :o) Ha ;) )

Že mluvím o tom rejžování - poslední dobou mučím všechny dokola větou: ,,Pojeď do Kestřan!" či ,,Pojeď se mnou na potok (kde mám tajný claim)" nebo ,,Herňajs, japak asi na Otavě..." ,,Já chci do Kestřan!!" ,,Šla bych vrtět pánví... (zlatokopeckou)" nebo prostě jen zoufalým výkřikem abstinujícícho zlatokopa: ,,Ketřany!!! Zlato!!!" :o) Lidi, jak já bych se tam ráda vrátila mezi ty zarostlé chlapy, rázné ženštiny, muziku, pivo (ehm...), tvrze, čápy, zámek, louku, pole, nádherné západy slunce nad ToiToikama, a hlavně... Vrátila bych se za tou úžasnou femme fatale - Otavou. Jenže to se mi splní nejdřív o prázdninách - a jestli tam vůbec pojdem. Buď se zblázním z matury a skončím v Bohnicích, nebo bude blbý léto, a nebo pojedm úplně někam jinam. Nesmím se ale nechat ovlivňovat takovými myšlenkami, že, a zatnout zuby a makat! Doufám, že budu mít po matuře a přijímačkách dost času, abych mohla několikrát vyrazit na můj potok a potrénovat - a pak klubu ČKZ vytřu zrak (tedy... spíš oni mě. Buďme realisti.).

No a tím se dostáváme k onomu druhému důvodu k rodosti - když jsem kotrolovala komentáře, nemohla jsem si nevšimnout, že u předešlého článku (ŽM10) něco přibylo. A to mě, pánové, dostalo. Přišla jsem o dech, oči mně vylítly půl metru před hlavu, ztuhla jsem jak Windowsy a pokoušely se o mě všechny choroby světa. Jestli si vzpomínáte, psala jsem tam mj. o cestopisech S bráchou na Aljašce, o tom, jak jsem ráda, že jsem konečně viděla všechny díly a objasnila tak můj vztah ke goldpanningu a severským končinám. No, svět se díky internetu mnohonásobně scvrkl a tak se právě u tohole článku objevil komentář pana Kusbacha... :-) Proti tomu bledne poměrně dobře napsaná písemka z Ch, nástup i úspěšné shánění sponzorů - cituji sama sebe: ,,Ty v...!" (tečky označují blíže nespecifikované domácí zvíře s rohy) :D Chci jen říct, že mi to udělalo velkou radost, protože mě vůbec nenapadlo, že by si ten článek mohl přečíst zrovna jeden z hlavních aktérů. Moc vám děkuju za komentář, návštěvu a vaši práci - inspirovala mě k mnohému a ukázala mi spoustu věcí! :-)
Teď si tak říkám, že bych se asi měla o tom mém 3. životě někdy trošku celistvěji rozepsat, co? Nebjojte, šak já se časem odhodlám :-)

Mějte se moc krásně, užívejte víkend, sníh a zase někdy přijďte :-)
Vaše Jíťa :o)
S bráchou na Aljašce 3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 11. ledna 2011 v 23:29 | Reagovat

Teď jsem chtěla napsat, že máš nový atraktivní dizajn.
Pak jsem chtěla napsat, že máš nové atraktivní články.
Pak jsem si všimla, že těch zajímavých článků je tu hodně - a všechny jsou civilní, žádný svět Středozemě, Gandalf, Aragorn ani hobiti.
A pak mi došlo, že tenhle blog je jiný a že tu jsou dvě Jíti.
Nebo je to jedna Jíťa a dva různé blogy???
V každém případě, tento článek mě pobavil, vrtění pánví mě rozesmálo, protože jsem automaticky měla představu hodně divokého kroutícího se tance. Rýžování zlata mohla být skvělá zábava, hlavně pohoda, sranda. S takovými lidmi je to něco jiného... určitě se letos dostaneš znovu na Otavu a kdoví, třeba něco vyrýžuješ.
A když ne, budou aspoň zlátnout vzpomínky.
Píšeš o maturitním nástupu, to by mohlo být dost parádní - a ty šatičky se skrytými kapsami? Senza vynález. Doufám, že budou fotky, jak z maturitního, tak i tvých šatiček.
Tak držím palce, ať nástup dobře dopadne, trénuj v podpadcích a možná i v dlouhých šatech, abys nezakopla...

2 Jíťa Jíťa | Web | 12. ledna 2011 v 19:16 | Reagovat

Ahoj Vendy, víš, těch Jíť je tu hodně :-) ale pokaždý jsem to já :-) Moc děkuju za komentář! N Strašně doufám, že všechno přežiju a k Otavě se vrátim :-) Ale tenples bude sranda, konečně jsme dneska dodělali nástup :-) Moc dík za podporu! ;)

3 Jíťa Jíťa | Web | 12. ledna 2011 v 19:33 | Reagovat

Ještě bych dodala, že tenhle blog je jakýsi civilní protipól k Ernil-i-pheriannath, protože jsem prostě jednoho dně zatoužila psát taky i o jiných věcech než o PP a nechtělo se mi to cpát do světa LOTR. No, a takhle to dopadlo, dvě útočiště, na jednom Pán Prstenů a Tolkein a tady tady mají másto mé záliby, názory a další životy, kromě toho druhého (1. Já, 2. Hobit, 3. Zlatokop, 4. amatérský foťák atd atd...) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama