BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 20... už mě zvou...

9. dubna 2011 v 18:58 | Jíťa |  Život maturanta
(Jiří Suchý - Pramínek vlasů...)

Ahoj lidičkové :-)
Nebojte, dneska vás tu nebudu trápit nějakými praštěnými výmysly o Zeměploše. I když... Ale kuš! :D Slunce svítí, vítr fouká, tak proč si kazit den, že?

Přece jen si ale neodpustím vysvětlení trošku tajmného titulku článku. Už mě zvou... K sobě. Přišel mně totiž zvací dopis na přijímací zkoušky TSP na MUNI FI. Jo, jednou to přijít muselo... Dělám je 7. 5. na Filozofické fakultě od 12:00. Co se termínu týče, jsem spokojená. V poledne už budu dostatečně probuzená, sobota je taky dobrá, druhej den nemusím do školy... Takže už zbývá se jen pokud možno co nelíp připravit a jít to zkusit.
Paradoxem ovšem je, že jsem při nedávném přemýšlení došla k názoru, podle něhož bych se spíš vydala na VUT (pokud bych se tam dostala). Ma MUNI je to prý samá matika (ne že by mně to nějak vadilo) a na PC si skoro nesáhnete. Na VUT je to spíš praktičtější, pokud vydržíte M, Aj a další vyhazovačky, tak je z vás podle všeho dost dobrý ajťák. No, nevím, ale MUNI byla vždycky mou vysněnou školou. Jenže nechci být jen teoretik (MUNI), ale i pořádnej praktik (VUT)! Nejlepší by bylo tyhle dvě školy dát dohromady :-)

Řeknu vám, že se mně moc nelíbí ten vítr. v noci praští okna, ze stromů padají větve, šišky, jehličí, ptáci, kočky, myši...

Dneska jsem se opět vydala do knihovny - ted, ne že bych doufala v objevení Věci Makropulos nebo Starce a moře, spíš jsem si chtěla jen půjčit něco nového. Nakonec se mnou domů odešlo: Šmíd - Norsko, Adams - Sbohem a dík za ryby, Neff - knížka o focení, a konečně... hádejte kdo... Pratchett - Věda na Zeměploše II. :-)

Jo, abych nezapomněla - mám ohoz na maturitu - černé sako a gatě. Yes!!! ;)

Lidičky, jak já bych šla fotit! A rejžovat! ÁÁÁ... No, ale přípravy už započaly, ne že ne - vyprala jsem si svou skvělou podzimno-zimno-jarní budnu, pohladila rýžovací pánev a našla zajímavou lokalitu, kde bych to mohla na příští akci jménem Jižní Čechy zkusit ;)
Apropo - docela se těším na Zlatý kompas a Sherlocka (s Martinem Bilbem Freemanem).
A napsala jsem další kousek mého malého westernu!!! Ha ;)

Měje se moc hezky!
Vaše Jíťa :o)

Pamatujete ještě na vyprávění o filmu Zapomenutý ostrov (http://allarmedar.blog.cz/1012/zivot-maturanta-8-on-zije) ? Tady k němu je trailer: :-)
(Nejlepší je ta část s pilotem :P)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 11. dubna 2011 v 15:19 | Reagovat

Jéé, když já vzpomínám na své přijímačky :D Přišla jsem tam a když jsem zjistila, že tam jde se mnou dělat test asi 170 lidí, tak jsem se začala smát a brala jsem to tak, že je to jen sranda, že mě určitě nevezmou. Jenže večer jsem zjistila, že jsem test udělala a jdu k ústnímu zkoušení - a to jsem byla vyklepaná jak ratlík :-D Tak ti přeju pevné nervy a hodně úspěchů!! Ty to určitě zvládneš.

2 Jíťa Jíťa | Web | 11. dubna 2011 v 15:29 | Reagovat

Tak to je dobré :-D Mě naštěstí čeká jen test, ale stejně... No, snažím se to brát s rezervou :-) Moc děkuju za podporu!!!

3 Ynka Ynka | Web | 25. května 2011 v 22:05 | Reagovat

jo jo, není pozvánka jako pozvánka ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama