BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život maturanta 25... volnoběh

18. června 2011 v 12:09 | Jíťa |  Život maturanta
(Čechomor - Jozef, moj kochany)

Zdravím všechny! :-)
Páne jo, od posledního článku uběhl už skoro celý měsíc - a za celou tu dobu jsem se neozvala, když nebudeme počítat články s Čechomorem. Takže by se asi teď hodilo to trochu napravit a mírně vás seznámit s tím, co se dělo...

No, nejdřív jsem musela dodělat maturu - tím chápejte napsat všechny ty státní testy. Nebyla to zas až taková hrůza, hlavně se dalo čekat, že tam některý věci vyloženě budou. Jenjsme se s kolegy nějak nemohli shodnout, co to vlastně mělo být za test z ČJ - spíš mně to připomínalo kritický oddíly v TSP: spočítat, kdy se nejpozdějc může narodit vlk, zjistit, jakých žiraf je víc, poskládat dohromady článek... Jestli tam bylo něco vyloženě gramatyky se týkající, pak to byla úloha na čárky a na odstraňování chyb, ale jinak TSP hadr.
Načež přišel na řadu maturitní večírek. K téhle akci nemám žádný světoborný komentář, snad jen ten, že jednohubky byly skvělé a že to většina v 00:00 zalomila.
Další akce budiž nazvána přijímačky na VUT. Nebudu vás napínat, dostala jsem se tam, sice s poněkud nižším počtem bodů, než jsem čekala, ale to teď nemá cenu řešit - prostě jsem tam! :) Juchů! Zde mě napadá taková věc: na fakultách IT obecně nemají holky problém se záchody - žádná fronta :-) Všude jinde je tomu naopak :)

A to by - co se školy týče - bylo zatím všechno. Maturu jsme udělali všichni, Cermat se překonal a poslal včas správné výsledky. Ovšem jaké, to netuším, páč jsem si je nenechala od třídní sdělit - počkám si do pondělka.

Venku je zataženo, asi bude lejt, velebnosti. Po 2 letech se zase podobám fotkám na občance a řidičáku - áno, přátelé, dokopala jsem se k návštěvě chlupodravce (kadeřníka) :-D Aspoň mně vlasy nebudou lízt při rejžování do pánve :-)
Pořád teď čtu - Pratchetta (Pyramidy), Browna (Andělé a démoni) atd. Jo, když už jsme u toho Pratchetta: nechť se dobrovolně přizná ten, kdo mě v knihovně vždycky vybere všechny jeho knížky! Fakt - regál skoro prázdnej, zbyde tam vždycky jen věda na Zeměploše (aspoň jsem se poučila o teorii strun a relativity) a výběr z ročenek! Herňajs, to se dělá?! ;) Grrr...
Taky jsem byla na Divokým Billovi, no dobré to bolo :-)
Ještě bych vám mohla prozradit, že chystám něco, co tu ještě nebylo. :D Týká se to focení a mělo by se to tu objevit asi tak za 14 dní - musím ještě všechny ty fotky zpracovat. Bude to trošku souviset se školou, ale myslím, že by se vám to mohlo líbit :-)

Zatím se mějte fajn, zdárně přežijte poslední dny školy a těším se, až zase přijdete!
Jíťa ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ynka Ynka | Web | 20. června 2011 v 15:40 | Reagovat

gratuluji k maturitě a k přijetí na školu! :o) Doufám, že nastoupíš - za ty záchody to rozhodně stojí :D :D

to jsi celé dva roky nebyla na "odrání chlupů"? ;o)

2 Jíťa Jíťa | Web | 21. června 2011 v 10:12 | Reagovat

[1]: Děkuju! :) To víš, že nastoupím, ono i ostatní zákoutí VUT vypadají skvěle! :D
Jo, 2 roky! A předtím 4 roky :-)

3 Lúthien Lúthien | Web | 21. června 2011 v 13:22 | Reagovat

Musím komentář rozdělit do několika bodů:
1. Hned mě zaujala první fotka, je nádherná a ta druhá taky, vážně jako od profesionálního fotografa, máš můj obdiv!
2. Moc ti blahopřeju jak je složení maturity, tak k přijetí na vš!! Teď už ti jen přeju, aby se ti na vš líbilo, našla si tam přátele a bavilo tě to tam.
3. Že bych ty knížky brala já? :D Teď se tu u mě válí Erik a Hrrr na ně. Ale bydlím úplně jinde, takže je to nepravděpodobné :-D

4 Jíťa Jíťa | Web | 23. června 2011 v 10:51 | Reagovat

[3]: Lúthien, moc děkuju - jak za pochvalu tak za přání :-) Ale profesionální to rozhodně není, to by muselo vypadat úplně jinak :-)
No, myslím, že ty ty knížky nebereš ;) Protože to bys je vždycky musela vybrat naprosto všechny, a to by se ti pěkně proneslo :-D Asi u nás působí nějaký Pratchettovský Gang či co... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama