BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Červenec 2011

Stone Town 2009

19. července 2011 v 11:15 | Jíťa |  Focení - Všehochuť
Zdravíčko! :)
Omlouvám se, že tu poslední dobou nic moc pořádného nepřibylo, ale znáte to - prázdiny :-) připravuju trasu na dovolenou, čtu a ještě se učím. To zní dost divně, což? Ovšem je to holý fakt - špánina, C, Python. :) Prostě jsem si řekla, že si nenechám mozek úplně zakrnět.
Teď už ale k fotkám. Pořídila jsem je jednoho květnového dne roku 2009 ve westernovém městečku Stone Town, které se nachází kousek u Humpolce, pár kroků od Kamenice. Vzniká tam zajímavý areál přibližující divoké americké časy, o který se stará banda nadšenců. Dřív zde byly pořádány skvělé westernové víkendy s amatérskými divadly, scénkami, dělostřelectvem atd., ovšem v součastnosti se akce městečka omezuje na letní tábory a zimního Lovce kožešin. Nezbývá než doufat, že se jednou tohle krásné místo zase otevře návštěvníkům (domnívám se, že to bude po úplném dostavění). Zatím se alespoň můžete podívat na fotky z jednoho takového westernového víkendu, které jsem vyhrabala ze své složky s focením :-)Malý pozdrav z kuchyně :-)

6. července 2011 v 21:28 | Jíťa |  Moje kecy
(Gipsy.cz - Desperado)

Ahoj lidičky!
Po poněkud delší době se vám opět hlásím - to abyste se snad nezčali domnívat, že jsem přestala existovat nebo se u konečně dočista zbláznila. Ikdyž... to druhé by se dalo spíš očekávat :-)
Před pár dny jsem chtěla přijít ,,na trh" s novou rubrikou - pokračováním Života maturanta. Ale pak jsem si to kdovíproč rozmyslela a rozhodla se ještě chvilku počkat, až vám toho budu schopná o vysokoškolském bytí a nebytí povědět víc. Prozatím se budete muset spokojit s faktem, že jsem se stala studentem VUT FIT :-) Třeba se v Brně potkáme :)

Jo, asi bych se měla zmínit o tom, že vám právě píšu z nového notebooku, co mám do školy a pro život: Lenovo G560L, Intel core i3-370M duo, 4GB RAM, 500GB HDD, krásnej, nádhernej, DÍKY ZA NĚJ!!! :-) A taky díky za tu wifi, co mně jde přes kuchyň! :-) Tímžto pádem neruším naše, kteří se v obýváku koukají na TV, a můžu si pokojně ťukat a poslouchat muziku - a to vše v bezprostřední blízkosti ledničky ;)

Hlásím taktéž, že houby začaly vystrkovat klobouky, u nás domy byly už dvě smaženice... Mlask!
Jinak se tu nic nového neděje, kromě faktu, že jsem se pustila do španělštiny - ale to je spíš fakt staronový :D Docela mě to teď chytlo, zatím se učím slovíčka; no uvidíme, jak dlouho vydržím.
Potřebuju přichystat nějakou dobrou (ne dobrou, skvělou!) trasu na akci Jižní Čechy 2011 (ano, jestli bude dobrý dočasí, tak snad i ty Kestřany vyjdou!), zejtra to budu muset nějak sesmolit, kouknout se do mapy a taky najít kempy. Těším se, že někam vypadnu, ale zároveň mám toršku strach, jestli se všechno povede a jesli se tam mojí vinou nebudeme motat jak vítr v bedně...

Mějte se moc krásně a nezapomeňte napsat, kam se chystáte vy, třeba mě inspirujete!
Vaše Jíťa

P.S.: ,,Desperádo... Desperádo..." - myslím, že léto se bude nst ve znamení téhle písničky :-) Tedy... bez vraždění šerifů a vykrádání bank :-)


Bezděčné školní kreslení

1. července 2011 v 8:00 | Jíťa |  Fotoprojekty
(Robbie Williams - Feel)

Vážení přátelé, dovolte mi vás přivítat na prohlídce mého historicky prvního fotoprojektu nazvaného Bezděčné školní kreslení. Nápad na nafocení tohoto se do mé hlavy dostavil někdy na přelomu února a března 2011 poté, kdy jsem si prohlížela vytvořené malůvky skrývající na posledních stránkách sešitů, na papírech a okrajích textů. Řekla jsem si tehdy, že by bylo zajímavé všechno to po skončení školy nafotit a vystavit zde, na Allarmedaru, protože se domnívám, že mnozí z vás máte s bezmyšlenkovitým čmáráním a kreslením zdánlivých nesmyslů bohaté zkušenosti a tudíž by vám můj fotoprojekt mohl být bližší než ty mé obvyklé kytičky a lístečky.
Rozhodla jsem se jednotlivé snímky trochu tématicky rozdělit a k některým přidat malý komentář. Většina ovšem neobsahuje nic konkrétního - prostě jsem jen tahala tužku po papíře, někde udělala tečku, jinde vystínovala... a bylo to. :-)
Přeju vám pokud možno příjemný a inspirující kulturní zážitek a těším se na vaše komentáře!
Jíťa :o)
  • COSI ABSTRAKTNÍHO - tak by se daly nazvat všechny následující obrázky...