BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Malý pozdrav z kuchyně :-)

6. července 2011 v 21:28 | Jíťa |  Moje kecy
(Gipsy.cz - Desperado)

Ahoj lidičky!
Po poněkud delší době se vám opět hlásím - to abyste se snad nezčali domnívat, že jsem přestala existovat nebo se u konečně dočista zbláznila. Ikdyž... to druhé by se dalo spíš očekávat :-)
Před pár dny jsem chtěla přijít ,,na trh" s novou rubrikou - pokračováním Života maturanta. Ale pak jsem si to kdovíproč rozmyslela a rozhodla se ještě chvilku počkat, až vám toho budu schopná o vysokoškolském bytí a nebytí povědět víc. Prozatím se budete muset spokojit s faktem, že jsem se stala studentem VUT FIT :-) Třeba se v Brně potkáme :)

Jo, asi bych se měla zmínit o tom, že vám právě píšu z nového notebooku, co mám do školy a pro život: Lenovo G560L, Intel core i3-370M duo, 4GB RAM, 500GB HDD, krásnej, nádhernej, DÍKY ZA NĚJ!!! :-) A taky díky za tu wifi, co mně jde přes kuchyň! :-) Tímžto pádem neruším naše, kteří se v obýváku koukají na TV, a můžu si pokojně ťukat a poslouchat muziku - a to vše v bezprostřední blízkosti ledničky ;)

Hlásím taktéž, že houby začaly vystrkovat klobouky, u nás domy byly už dvě smaženice... Mlask!
Jinak se tu nic nového neděje, kromě faktu, že jsem se pustila do španělštiny - ale to je spíš fakt staronový :D Docela mě to teď chytlo, zatím se učím slovíčka; no uvidíme, jak dlouho vydržím.
Potřebuju přichystat nějakou dobrou (ne dobrou, skvělou!) trasu na akci Jižní Čechy 2011 (ano, jestli bude dobrý dočasí, tak snad i ty Kestřany vyjdou!), zejtra to budu muset nějak sesmolit, kouknout se do mapy a taky najít kempy. Těším se, že někam vypadnu, ale zároveň mám toršku strach, jestli se všechno povede a jesli se tam mojí vinou nebudeme motat jak vítr v bedně...

Mějte se moc krásně a nezapomeňte napsat, kam se chystáte vy, třeba mě inspirujete!
Vaše Jíťa

P.S.: ,,Desperádo... Desperádo..." - myslím, že léto se bude nst ve znamení téhle písničky :-) Tedy... bez vraždění šerifů a vykrádání bank :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 8. července 2011 v 18:32 | Reagovat

Těším se na tvoje postřehy ze života vysokoškolačky :-D Já musím říct, že po prvním roce na vš jsem víc než spokojená, můj obor mě moc baví a sešla jsem se tam se skvělou partou spolužáků. Věřím, že i tobě se tam bude líbit. Tak si užij prázdniny 8-)

2 Vendy Vendy | Web | 8. července 2011 v 20:09 | Reagovat

Gratuluji k novému noťásku, a nechť ti slouží pěkně dlouho a nezlobí. Na vejšku zatím myslet nemusíš, to ještě přijde, ale je fajn, že už máš jisté, že jdeš dál. :-)
Prázdninová trasa v jižních Čechách? To zní zajímavě! To jako na kolech, nebo pěškobusem,nebo střídavými dopravními prostředky? :-D
Co se děje v Kestřanech? :D

3 Jíťa Jíťa | Web | 10. července 2011 v 11:35 | Reagovat

[1]: Děkuju :-) To víš, doufám že to tam bude v pohodě a že jsem se ve výběru nespletla :-) A ty si užij Irsko! ;)

[2]: V Kestřanech je každoroční sraz zlatokopů a rejžování z Otavy :-) Trasa proběhne autem, protože odtamtud bydlíme poněkud dál a vždycky toho s sebou valíme tolik, že bysme to na kola nikdy nenacpali ;)

4 Vendy Vendy | Web | 15. července 2011 v 22:17 | Reagovat

A jo, jsem to ale trdlo, vždyť jsi to naznačovala v článku...nojo, dlouhé vedení. Někdy mě musí někdo odkopnout, jinak neodlezu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama