BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život na VŠ 2... tak su tu...

17. září 2011 v 19:24 | Jíťa |  Život na VŠ
Zdravím, lidičkové...
Jak už název článku napovídá: jsem v Brně. A bydlím. A mám připojení k internetu. A mám jídlo. A mám knížku. A mám čaj. A mám spoustu papírů. A mám ledničku a v ní banány, chleba a pár dalších dobrot. A mám hrníček. A mám dostatek propisek. A... :-) A taky mám před sebou první noc tady, v metropoli Moravy.

Kurňa, lednička jedna, vždycky, když začne mrazit, úplně nadskočím :-)

Všude klid, ticho, spolubydlící dorazí zítra. Hraje mně tu potichu muzika a slunko už asi zapadlo - nejsem si jistá, jen usuzuju podle barvy oblohy, přímo na obzor totiž nevidím.
Zítra se půjdu projít po okolí a budu se snažit zapamatovat, co kde je. Taky šalinkartu potřebuju zařídit. A nabít ISICa...

Ráno jsme vyjeli po 8:00 a za nějaké 2 hodiny zastavovali u školy. Když jssem si šla pro ISIC, docela mě úřekvapilo, že nikde nikdo nebyl... hlavní nápor bude až zítra, to je jasný, ale stejně bych čekala, že nás sem dřív přijede víc...
A pak jsme se po chvíli zmatku a motání vyloupli u kaólejí a já se šla ubytovat. Pokojík je fajn, postele, skříně, poličky, lednička, koupelna, lampičky, stolky...
Mám už taky přístup ko WISu, trochu jsem to prozkoumala a vypsala si ty nejdůležitější věci. Ve skříni mám srovnané věci, na stole trochu borčus, ale to dělají halvně ta lejstra :-)

Jo, nesmím zapomenout, mám knížku Afrikou od severu k jihu od Honzy Šťovíčka, juchů!!! :D Chtěla jsem si ji vzít s sebou, ale radši teď dočtu Pratchetta, abych ho mohla vrátit do knihovny. Ale už se těším, až se do ní začtu :)

No, tak se zatím mějte a budu ráda, když mně tady necháte komentář :-)
Jíťa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aiwendil Aiwendil | 18. září 2011 v 0:05 | Reagovat

Hodně štěstí a krásné vstávání! A taky procházky po okolí...

2 Lúthien Lúthien | Web | 18. září 2011 v 7:36 | Reagovat

Mně to zní trošku depresivně, připomnělo mi to Irsko :D Ale tobě se tam bude určitě líbit :) Přeju ti, aby sis brzy zvykla a měla dobré spolubydlící.

3 Jíťa Jíťa | Web | 18. září 2011 v 17:15 | Reagovat

[1]: Aiwendile! co tady děláš takhle v noci?! :D Moc ti děkuju, procházka už byla, a líbila se :-)

[2]: No, ono to trochu depresivní mělo bejt :) Ale teď už jsem v pohodě, spolubydlící je fajn :-) Moc děkuju!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama