BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život na VŠ 5... ó, knihovna!

5. října 2011 v 11:02 | Jíťa |  Život na VŠ
Zdravím vás, poutníci!
Jak si užíváte přicházející podzim a školu? Už jste psali opakovačky? Přeju vám hodně zdaru a sil!
Asi bych ani neměla říkat - v rámci udržení pevné studijní morálky - že jsem dneska byla ve škole jen od 8:00 do 8:15 :) Měli jsme totiž úvod ke Kurzu informační výchovy v naší fakultní knihovně, takže nám o tom něco pověděli, ukázali, co kde najdeme a padla :) Celý kurz je totiž online, žádné přednášky, žádná cvika; každý týden dostaneme úkol a ten musíme do neděle nějak zpracovat a odeslat řešení. No, uvidíme, jaký to bude... Každopádně - v knihovně se mně líbilo, příjemný prostředí, regály nacpaný technickou literaturou, možnost začíst se do časopisu, připojit se k inetu, sednout si a studovat, a přededveřma stojánek s novinama zadara! (díky spolupráci knihovny s MF atd.) :) Fakticky krásný prostředí!

A jelikož mám dneska volno, projdu si IZP a ITO na zítra, kouknu se na Céčko a basta. Prostě takovej poklidnej studijní den. Teď poslouchám Honzu Nedvěda, nějako mně chybí zvuk kytary a všechny ty folkový písničky... Vždycky na podzim to tak je. Ráda bych si sedla k ohýnku, zabalila se do deky, a poslouchala písničky a příběhy ze zlatého Severu... Fňuk... Listí získává krásné odstíny, po ránu je zima, odpoledne příjemně hřeje slunko, obloha čistá... Jen škoda, že tady v Brně nevidím východy a západy sluníčka. Východ teda občas stihnu, když jdu ráno do školy, ale někdy je nad městem takový opar nebo mraky, že se podívaná nekoná.

Nejedete někdo náhodou na Strojírenskej veletrh? Přemejšlela jsem, že bych se tam taky zašla podívat, ale moc se mně nechce platit to vstupný a navíc bych už pak asi nestihla projít text z minulý přednášky a zejtra bych čučela... Škoda, docela by mě to zajímalo... Bohužel mně nevyšel ani tet INVEX, protože... No, páč ho prostě zrušili... Grrr... :(

Tak se zatím mějte moc krásně a zase někdy přijďte :)
Vaše Jíťa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 5. října 2011 v 22:10 | Reagovat

Tak ty jsi v Brně? Na jaké škole? Něco technického zaměření?
Pěkná knihovna. Studovna. Akorát ti studenti tam chybí... :-D
Jak jsi zmínila Honzu Nedvěda, tak jsem si uvědomila, že opravdu podzim s trampskou náladou ladí... ohýnky a zlátnoucí listí. Ranní mlhy. Pofukování větříku. Romantika... 8-)

2 Jíťa Jíťa | Web | 6. října 2011 v 7:42 | Reagovat

[1]: VUT FIT Brno :-)
Jo, Honza má prostě krásný písničky... Letní a podzimní večery bez Nedvědů si ani nejde představit ;)

3 Lúthien Lúthien | Web | 22. října 2011 v 19:19 | Reagovat

Tak technická literatura je pro mě spíš noční můra :D
Já vidím východy slunce, když jezdím ráno vlakem, ale západy ne, protože mám školu moc dlouho. Třikrát týdně od rána až do večera, docela síla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama