BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Život na VŠ 11... a máme to za sebou

30. května 2012 v 21:33 | Jíťa |  Život na VŠ
Ahoj poutníci! :o)
Už je to rok a pár dnů, co jsem maturovala. A je to taky týden od poslední zkoušky - jmenovitě z Prvků počítačů, kde jsem si ve finále vysloužila svoje první (a doufám že ne poslední) B v životě, za které jsem moc ráda. Tímžto pádem si momentálně užívám zeleně a květů Vysočiny, šmejdím kde je co k snědku, sem tam vyjdu do lesa nebo na louku za lovením záběrů a přemýším, co nového tady a na LOTR blogu zveřejnit nového a záživného, a taky jestli tenhle článek stihnu dopsat, než začne ta bouřka co se sem valí.

Mno, zkouškové bylo zajímavé, 2 písemky do týdne 3x za sebou, ale při troše vůle se to dalo obstojně zvládnout. Škola mně začíná zase až v půlce září, takže mám prázniny stejně dlouhé, jako před rokem po maruře. To si přímo říká o nějakou pořádnou cestu, ba přímo drsnou expedici do divokých neprobádaných krajin! Zatím mně v hlavě neuspořádaně pobíhá pár nápadů, možná střední, západní a jižní Čechy, takovej okruh, zaměřený spíš na rejžování (doufejme v přízeň počasí)... A nebo bych vám taky mohla jednoho dne přinést fotky ze střechy světa, ze Sněžky :D No, však uvidíme.


A abyste si nemysleli, že moje prázdninové plány se zabývají jen cestováním: kdepak, přátelé :) Chci se taky věnovat osobnímu a profesnímu rozvoji, a to jak ve focení a zpracování fotek, tak v kódění. Focení bylo upgradováno instalací DarkTablu na moje úžasné Ubuntu - je to kvalitní program s licencí GNU, čili volně k použití a šíření v Unixovém světě - takže teď si tu experimentuju a dělám hokusy pokusy: fotky upravené v DT jsou ostatně k vidění přímo v tomto článku. No a s částí toho kódění mně pomůže přímo tenhle blog - sice si budete muset chvilku počkat, ale už teď se pracuje na celkem radikálních změnách :)

Tak kde je ta bouřka? Radši moc neříkat, nebo v příšt minutě bude: bzzz... fíííí.... hůůůů.... a nastane černočerné temno :D Nevím, jak vy, ale já jsem se na to letní mračení, blejskání a ticha před bouřkami těšila... Mně se to zkrátka líbí. (Jasně, když jsem ve stanu tak to taky zrovna moc nezbožňuju - ovšem, to mně spíš vadí ten déšť, než ta audiovizuální kulisa.)

A co vlastně děláte vy? Máte po matuře? Známky uzavřené? Dovolená nahlášená? A kam se chystáte? Máte třeba nějaké místo, které byste mohli doporučit ostaním? A nebo i nějakou zajímavou aktivitu :)
V příštích dnech se tu objeví další článek o loňské jihočeské expedici, už se blížíme do finále :)

Mějte se krásně a užívejte přicházející léto :)
vaše Jíťa :o)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 19. června 2012 v 11:33 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se ti všechny zkoušky podařily :) Teď si pořádně užij zasloužené prázdniny.
Já se nikam nechystám, bohužel teď nejsou peníze, ale možná se v srpnu vydám na go-camp s mládeží od nás z církve.

2 Vendy Vendy | Web | 2. července 2012 v 22:33 | Reagovat

Já už mám odmaturováno dávno... tak dávno, že už je to snad za Šemíka. :-D
Ale pamatuji si ten fajn pocit, že mi všechno spadlo z krku, že je něco zakončeného - a taky smutný pocit, že je něco zakončeného.
Rozhodně si prázdniny užij, dokonce je parádní počasí, tak k vodě ideální, možná ještě na kole, ale piánko, pianissimo... ;-)  :-)

3 Jíťa Jíťa | Web | 3. července 2012 v 19:26 | Reagovat

[2]: No to mně povídej, pocit je to úžasný. Maturitní rok byl fajn, ale samotnou maturitu bych už podruhé skládat nechtěla... I když, zkouškové na VŠ mně ji silně připomínají - ale zase nejsem ze všeho zkoušená v jeden den :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama