BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Srpen 2012

Chvátám, chvátám...

24. srpna 2012 v 10:10 | Jíťa |  Moje kecy
...nemám chvíli klid, já tam, já tam, dávno už měl být... řeklo si asi léto a nasadilo turbotempo. Ani se nechce věřit, že už jsem 3 měsíce na prázninách a ještě skoro měsíc budu. Pane jo, říkáte si, to je času móře. Jo, to sice je, ale nenechte se mýlit číslem, utíká to jak voda ve šlajsně. :)
Ovšem nemlžu říct, že bych za tu dobu vůbec nic neudělala. Nějaká ta návštěva, procházka po okolí, troška focení, dovolená, sem tam rejžování, rytí na zahrádce, vzdělávání... A i když to někdy vypadá, že jen sedím u noťasu a čučím, ve skutečnosti jen tak nečinně nečučím, nýbrž konám velké věci. Mám teď na mysli změnu, která se týká tohohle blogu. Přátelé, kamarádi, náhodní přivandrovalci, fanoušci, obdivovatelé, zarputilí odpůrci, dovolte mi, abych vám představila web www.allarmedar.8u.cz :o) Zatím to tam vypadá jako na staveništi, ovšem narozdíl od ,,probíhajících prací na vozovce" se zde opravdu pracuje, ač to třeba přímo není možné vidět. Momentálně dělám na přidávání komentářů, abyste se i nadále mohli vyjadřovat ke všem mým blábolům a obrázkům. Vzhledově nic moc, já vím, ale i to se časem změní, nebojte, software na to mám :D No, a proč všechna ta sláva? Jednoduše řečeno - rozhodla jsem se splnit si sen a hecnout se, že si udělám svůj vlastní web, kde nebudu v podstatě ničím limitovaná. Navíc se i něco naučím. :) Nebojte se, všechno, co zde kdy bylo zveřejněno se na web přesune, články, fotky, komentáře, rubriky. Fungovat to bude stejně, jen adresa bude jiná :) Oficiální otevření vám včas oznámím, ale protože je to moje volnočasová aktivita, nebude to zase až tak brzo, zatím choďte prosím pořád ještě semka ;)

Jo, a cože jsem to spáchala za velkou cestu? Střední a Západní Čechy, jednodenní okruh Německem, Šumava a nakonec hlavní položka akce: Kestřany :) Přemýším, jakou formou vám o této akci, již jsem pracovně nazvala TransWest 2012, podám zprávu - bude to nejspíš trošku vyprávěcí, trošku ineraktivní, klikací, anketní, dotazníková... Však uvidíte ;)

Mějte se moc krásně, opatrujte se a užívejte zbytek volna :o)
Vaše Jíťa :)