BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Březen 2015


#střípek: sojka

23. března 2015 v 0:37 Focení - Příroda
Svoji první sojku v životě jsem potkala hned jak skončilo zatmění slunce 20.3.2015. Poskakovala si tam ještě s kámoškou po větvích a evidentně měla radost ze sluníčka :)

Jo, a proč "#střípek"? Rozhodla jsem se tak označovat články s fotkami, které nechci dávat do jiných článků s ostatními fotkami, protože se tam buď nehodí, objevila jsem je po dlouhé době zahrabané v nějaké složce, nebo mám pocit či potřebu je trochu zviditelnit. Takové malé střípky mého fotosvěta :)


Mobilní Inkarceron

11. března 2015 v 15:55 | Jíťa |  ...myšlenky...
Dovolte mi hned na začátku článku pár otázek: Co s sebou každý den nosíte? Bez čeho nevyjdete z domu? Bez čeho se cítíte, jako by vám upadla ruka? Není odpovědí na všechny tři otázky slovo "mobil"?
Vsadila bych se, že u většiny lidí tomu tak bude. A ta "vetšina" s sebou určitě nebude tahat jen tuhle jednu věcičku - připočítejte si k tomu tablety, notebooky, čtečky, poslední dobou i chytré hodinky a brýle... Zkrátka, našimi každodeními společníky a pasažéry našich kapes, baťohů či kabelek jsou tihle odisplayovaní a brutálně chytří společníci. Však taky proč ne, ono je fajn být k zastižení kdekoli a kdykoli, moct si přečíst zprávy v kdejaké hospodě, mít u sebe tuny knížek a přitom nevláčet tu šílenou váhu... Samé klady, že? :)