BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

#střípek: kolážka

23. září 2015 v 11:38 | Jíťa |  Focení - Všehochuť


Protože jsem koláže ve výtvarce neměla ráda. Protože mi přijdou takové... pitomé. Protože mě nanapadá, jak to k sobě všecko zkombinovat.
Možná proto jsem si vzala na pomoc androidí aplikaci Fotor, a jen tak si hrála a výsledkem byla koláž s fotkama z posledních několika dní. A vlastně to ani nevypadá tak zle a kupodivu mě to bavilo. :-)

Takže, co tu máme?
Svatý kopeček u Olomouce, kam jsme se s mým milým vydali na kolech. Šlapala jsem poprvé po asi 5 letech, a i když jsem se bála, že to moje kolena nezvládnou, ujela jsem 44km a na konci byla šťastná a pořád se gebila jak sluníčko :D
Rybky! Konkrétně pstruhy s česnekem položené na bramborách a cibulce. To celé se následně zapeče a vznikne z toho skvělá mňamka :)
Lístek s nabídkou v M Café v Olomouci kousek od Horního náměstí. Dělají tam palačinky nasladko i naslano a taky neuvěřitelně výborný velký kapučíno s vrstvou skořice a cukru navrchu! :)
Paprsky pronikající do houští... Vzpomínka na milou procházku v Mariánském údolíí v Brně.
Silmarillion! Tak dlouho už jsem si ho slibovala, až jsem se při návštěvě knihkupectví konečně dokopala a koupila si ho :)
Termohrnek, který se mnou od letošního roku chodí na přednášky a hřeje mě svou přítomností a obsahem. Je to vážně fajn, moct se při poslouchání výkladu přitulit ke svému čaji/kafi :)
A nakonec... chundelatý a vysoce přítulný pes z palírny, kam každoročně vozíme jabka, švestky a hrušky, aby z nich po pár měsících vznikla kvalitní pálenka :)

Mno, říkám si, že to není špatné, ukázat vám pár pidiobrázků z mých všedních dnů a každý trochu vyzdvihnout. Vlastně si i díky tomu můžu víc uvědomit, že žiju docela aktivně a že se toho kolem mě děje spousta :)
Tož, třeba za pár dnů stvořím něco dalšího. Můžete mi třeba hodit nápady, návrhy a tipy, pokud máte s kolážema zkušenosti. :)

Vaše Jíťa :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 26. září 2015 v 7:48 | Reagovat

Ty paprsky jsou asi nejlepší. A Silmarillion chválím!

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 3. října 2015 v 15:53 | Reagovat

Koláže, které mají společnou myšlenku, jsou prima!
A ty tvoje se povedly. Co fotka, tak kousek nějakého tvého zážitku. To je přece fajn, mít je takhle pohromadě, co říkáš... :-)

3 Jíťa Jíťa | Web | 3. října 2015 v 17:56 | Reagovat

[2]: Jo, docela tomu přicházím na chuť :) Jak jsem psala - aspoň člověk vidí, jak vesele a zajímavě vlastně žije :)
A to není jediná věc, kterou jsem dřív neměla ráda, a teď jsem si ji oblíbila: momentálně háčkuju obal na mobil, a to mi hákování lezlo krkem, když jsem byla malá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama