BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Duben 2017

Život na VŠ 24 ... DP a VLOG?

27. dubna 2017 v 12:58 | Jíťa |  Život na VŠ
Ahoj přátelé,
jak žijete, co se kolem vás děje, co vás těší, baví - a vůbec, co je ve světě "tam venku" novýho? Budu moc ráda, když mi popíšete, jak to venku vypadá, protože já pomalu ale jistě přestávám ten svět za okny a dveřmi pokoje navštěvovat...

Jedna instagramovka se sakurou :)

Život na VŠ 23 ... ponávratový mišmaš

11. dubna 2017 v 21:34 | Jíťa |  Život na VŠ
Mí drazí čtenáři,
vítejte zpět v rubrice "Život na VŠ", od které jsem si díky erasmu (k přečtení ZDE) dala na půl roku pauzu. Původně jsem chtěla tento článek napsat o něco dříve, avšak zastihly mě různé povinnosti a události, a tak jsem odkládala a odkládala... až doteď. Jop, za chvíli to budou dva měsíce, co jsem zpátky z Kréty a ještě stále jsem nedohnala všecky blogovací resty, co se mi nakupily. Nu, teď alespoň smáznu jeden z nich. :) Pojďme se tedy spolu podívat na to, jak se mi po příjezdu vede a co se všecko dělo a děje :)

(1) ŠKOLA
...aneb něco, co mi momentálně zabírá nejvíc času, energie i nervů, ač paradoxně mám nyní zapsáno nejméně předmětů za celé své studium: nula. Jo, jediné, co mě teď zaměstnává, je diplomka, ale ona samotná bohatě stačí na to, abych měla pocit, že nestíhám, že je všecko nanic a tak podobně. Takže své dny teď trávím před PC, kódím, debuguju, odlaďuju, mlátím hlavou o stůl, tvořím kreativní nadávky a už nevím, co mám poslouchat, protože všecky mé písničkové seznamy mám ohrané, a jen něco z nich slyším, chytá mě depka nebo vztek :D Takže mi do komentářů klidně napište tipy na písničky/interprety, u kterých pracujete vy, ať mám změnu :)

Návrat z erasmu proběhl v klidu, vyřídila jsem nutné papírování, dodatečně obhájila semestrální projekt (půlka diplomky - hádejte, kdo dostal 3. áčko v životě :D) a taky mi došel Transcript of Records z TEI (výpis známek absolvovaných erasmáckých předmětů) - nakonec jsem si dovezla 3 béčka a jedno áčko, takže jsem spokojená :)