BLOG 1.8.2017 PŘESTĚHOVÁN NA: ABITOFJITT.BLOGSPOT.COM !

Článek s důvody a vysvětlením najdete ZDE.

Červen 2017

Erasmákoviny 17 ... o jídle a pití

30. června 2017 v 23:01 | Jíťa |  Život erasmáka
Milí čtenáři,

vítejte v druhém erasmáckém souhrnném článku (ten první je ZDE a věnoval se mé zahraniční univerzitě - TEI v Heraklionu na Krétě). Na následujících řádcích bych se s vámi chtěla podělit o jakýsi výčet všeho toho, co jsem během pobytu na Krétě měla možnost koupit, objednat, sníst a ochutnat - a posnažím se zavzpomínat i na názvy a lokace obchodů a možná i na ceny.
Byla bych ráda, kdyby tento článek třeba pomohl či inspiroval ty z vás, kteří se na stejné místo chystáte - ať už dlouhodobě jakožto erasmák či pracovně a nebo jen tak na dovolenou. :)

Heraklionský přístav:


Život na VŠ 25 ... Státnice N°2

23. června 2017 v 15:21 | Jíťa |  Život na VŠ
Mí drazí,
když jsem se před téměř dvěma měsíci ozvala naposledy, zněla jsem docela optimisticky. Ovšem věta o postupném přestávání chození ven a nekončící práci byla na místě. Netušila jsem, co mě ještě všecko čeká, a kolik úsilí, nervů a bezesných nocí si užiju.

Tož, přenesme se zpět na konec dubna. Zbýval mi měsíc do odevzdání diplomky, a já si myslela, že už stačí pár věcí odladit, dopsat text, otestovat, a bude hotovo. Jak se ale ukázalo, číhaly na mě v kódu výživné bugy, které si vyžádaly několik dlouhých nočních oprav, spoustu čaje na uklidnění a kýbl stresu.

Jak jinak oslavit funkční kód ve 4:19,
než postem na instagramu, že... :D